הוסיפו תגובה לתרומות וסיוע  הצטרפו אלינו  הדליקו נר לזכרו 

עוז זֶה שְּׁמִי לְעֹלָם וְזֶה זִכְרִי לְדֹר דֹּר גיבור


מכתב מאת ליאל בנימין

לעוז היקר

קוראים לי ליאל בנימין, ואני שמעתי את הסיפור גבורה שלך דרך אביך שבא לבית הספר בו אני לומדת. בית ספר "גוונים", ביום ראשון ה27.4.14 וסיפר את הסיפור המדהים שלך.  מאז אני לא מפסיקה לשמוע את השיר שעידן חביב כתב עליך, אני לא מצליחה לעכל את זה שאתה לא כאן. כל פעם אחרי שאני שומעת את השיר וחושבת עליך יש לי דמעות.

לא יצא לי להכיר אותך ואני מרגישה כל כך מחוברת אליך. כואב לי לדעת שבן אדם כל כך מדהים הלך לעולמו.
עד לפני 3 ימים לא ידעתי ולא שמעתי על הסיפור שלך, ועכשיו בשבילי יש משמעות גדולה עוד יותר ושונה יותר ליום הזיכרון. הסיפור שלך יישאר איתי עד יום מותי, כל בן אדם שאני מכירה ישמע את סיפורך.

באת לעולם והספקת לעשות כל כך הרבה, אך לא מספיק. אבא שלך אמר לנו בבית הספר שאהבת את החיים, ואומרים שיש חיים אחרי המוות, ואני מאמינה שאתה חי את החיים בדרך המיוחדת שלך, עם כל השמחה והנתינה שבך. אני שומעת את השיר של עידן חביב ועולה בי המחשבה של הסיפור גבורה שלך, על אותו רגע בו אתה והחברים הנמצאים איתך בטנק חוו באותה שנייה בדיוק, מה עבר לך בראש? כמה פחדת? איך הצלחת להתגבר על הפחד ולעזור? והגעתי למסקנה שבשביל לעזור לאחר ולהיות בן אדם נותן מהלב כמו שהיית ותמיד תהיה, צריך ללמוד לוותר מעצמך, לדעת שלא משנה מה עושים זה לטובה, והתוצאות של אחר כך הם רק הטוב שיצא. אני מאמינה שבאת לעולם, וברגע אחת לימדת את כל מי שמכיר אותך מה זה לתת, מה זה לאהוב.

בזכותך ובזכות משפחתך שלא וויתרה והעבירה את הסיפור שלך בכל דרך אפשרית, למדתי ואני בטוחה שעוד הרבה למדו שלתת מעצמך זה הכול בחיים, לדעת לוות שצריך זה מספיק ומספק אחרים ובעיקר אותך. באת לעולם כדי להיות הבן אדם, המפקד, האח, והבן הכי טוב ומדהים שאפשר לקבל בחיים. באת לעולם כדי לתת מעצמך, כדי להפוך אותנו לגאים בך ובמה שעשית בכל צעד בחייך, לימדת והגשמת את המשמעויות של "חיילים לפני הכול", "לא עוזבים חברים בשטח" "ותהיה בן אדם לפני הכול".
אותי הצלחת לרגש, אליי חדרת ללב.

תודה רבה על כל רגע ושנייה שחיית ותרמת לאוהבייך ולמדינתך.

לעולם לא אשכח אותך, ותמיד אוהב אותך.

אוהבת המון
ליאל בנימיןמבקרים:
Azimuth2go-Site2goal קידום עסקים באינטרנט  בניית אתר אינטרנט | עיצוב לאינטרנטקידום אתרי אינטרנט