הוסיפו תגובה לתרומות וסיוע  הצטרפו אלינו  הדליקו נר לזכרו 

עוז זֶה שְּׁמִי לְעֹלָם וְזֶה זִכְרִי לְדֹר דֹּר גיבור


מכתב מאת לין יהב

4 מאי 2014

לאלישבע, חיים, שני, יפעת, אורן ויוסי צמח שלום!

אני לא ממש יודעת איך להתחיל את המכתב הזה ואיך לסיים...
קוראים לי לין יהב ואני בת 15 וחצי , אני גרה בישובי גדרות ולומדת בברנר.

לפני פסח הייתי בחזרות ליום הזיכרון ונחשפתי מידיד לשיר עוז של עידן חביב. השיר והמילים החזקות והכול כך מילוליות שבו גרמו לי לבכות על הפעם הראשונה ששמעתי אותו. בדרך כלל אני עצלנית, וכולי דיבורים אבל איך שחזרתי הביתה התחלתי לחפש מידע על עוז צמח , לראות סרטונים תמונות לקרוא לשמוע סיפורים. בחיים לא התעמקתי ככה באדם שלעולם לא הכרתי ...אבל לא יכולתי לצאת מזה, אני לא יודעת מה זה שיש בעוז אבל אני לא יכולה לתאר כמה התחברתי אליו , כמה כואב לי שלעולם לא אפגוש את הגיבור שלי , שאפשר לשמוע כמה הוא היה בן אדם מדהים, ובאמת, ולא סתם אומרים כך , באמת באמת היה, משהו בתוכי לא מניח לי וזועק לי לעשות משהו לעוז.. לכתוב לו , להנציח אותו , כל דבר שייקשר אותי אליו.

בטקס הגדול בברנר אני שרה את השיר שלו . ואני ביקשתי להכין מצגת עליו שתוצג מאחוריי בשיר.
אני אשמח אם אוכל לקבל תמונות שלו, כל דבר שתרצו, באמת, אני רוצה שכולם ידעו ויראו מי היה עוז.
רק אם תרצו לשלוח ותרגישו בנוח כמובן...אני לא רוצה להעיק. ואני אשמח לעזור ולהשתתף בכל פעילות הנצחה שיש לשמו.

אני משתתפת בצערכם על האובדן העצום, ואני פשוט אוהבת את עוז! אני מעריצה אותו ! ואני חושבת שהשאיפה שלי היא להיות ילדה מדהימה כמו שהוא היה ילד מדהים, כי זה לא דבר שמובן מאליו מה שעשה ומי שהיה. ומשהו בעיניים שלו בתמונות שאני רואה, מקרין לי שמחה.. וזה כאילו הוא ממש פה רק בגלל המבט הזה שלו שלא מרפה ממני , כאילו הוא מסתכל עליי... היום סיפרתי לחברות שלי עליו ועל ההערצה שלי אליו והן שאלו למה דווקא הוא ? כל הסיפורים עצובים . והאמת שלא ידעתי איך לענות... קצת אכזרי להגיד שסיפורו הכי עצוב לי לא? קצת לא בסדר ? אבל לצערי כרגע זה ככה , ואין לי ממש הסבר לזה.. אני מרגישה חיבור אליו , וקרובה אליו , וחושבת עליו ...זה משהו באופי שלו שכובש אותך והחיוך הזה שאומר הכול מתוך התמונה , שקורע לי את הלב.

אני מודה על הכול ועל שקראתם ואני מצטערת עם הטרחתי , או העקתי , ותודה לכם שהבאתם ילד כזה מדהים לעולם ,והוא יישאר איתי לנצח ..ואני לא אשכח אותו , ולמה ? כדי לזכור להגיד לו כמה אני בעצמי מעריצה אותו שאגיע למקום בו הוא נמצא.

מעריכה ומודה , לין יהב
 מבקרים:
Azimuth2go-Site2goal קידום עסקים באינטרנט  בניית אתר אינטרנט | עיצוב לאינטרנטקידום אתרי אינטרנט