הוסיפו תגובה לתרומות וסיוע  הצטרפו אלינו  הדליקו נר לזכרו 

עוז זֶה שְּׁמִי לְעֹלָם וְזֶה זִכְרִי לְדֹר דֹּר גיבור


סטריטבול 2006-2014, מודיעין-מכבים-רעות

  תקנון סטריטבול להורדה

טורניר סטריטבול ברעות נועד להנציח את זכרו של עוז דרך אהבתו הגדולה לכדורסל. הטורניר גדל והולך מדי שנה.

הטורניר הראשון התקיים בשנת 2006 ומתקיים מאז מידי שנה, ביום שישי הקרוב יותר ליום הולדתו של עוז ב- 27 לאוקטובר. מרבית חובבי הכדורסל מהאזור ושחקנים מפורסמים מגיעים לחלוק כבוד ולהמשיך את דרכו באהבה לרוח הספורט ולכדורסל.

השנה יערך הטורניר התשיעי ביום שישי ה- 24 באוקטובר, 2014. במגרשי הכדורסל של בי"ס מור ברעות.

בטורניר משתתפים מאות שחקנים, בנים ובנות מגילאי ג' המשחקים קט סל, דרך תלמידי תיכון ועד לבוגרים המשחקים ברמות שונות, מחובבים ועד שחקני ליגה.

בשנים קודמות השתתפו כ-300 שחקנים אשר שיחקו בכ-70 קבוצות בנות 3-4 שחקנים או שחקניות כל אחת. מספר המשתתפים גדל משנה לשנה.

המשתתפים פשוט צריכים להגיע ולהירשם. ההשתתפות כרוכה בעלות סימלית, אין צורך במאמן, אין צורך בארגון מיוחד - אלא באהבה לספורט בכלל ולכדורסל בפרט.

סטריטבול 2010

טורניר סטריטבול ברעות נועד להנציח את זכרו של עוז דרך אהבתו הגדולה לכדורסל. הטורניר גדל והולך מדי שנה.

סטריטבול 2009

306 שחקנים ושחקניות ב-83 קבוצות נטלו חלק בטורניר הסטריטבול המסורתי לזכרו של עוז צמח ז"ל. טורניר הסטריטבול החל את דרכו לפני 4 שנים והפך למוסד של קבע בנוף הכדורסל העממי במודיעין-מכבים-רעות.
להמשך הכתבה מאתר mcity

טורניר סטריטבול המרכזי לזכר עוז צמח 2009, מודיעין מכבים-רעות
סטריטבול 2008

מאות ילדים ובני נוער, בנים ובנות, השתתפו בטורניר הסטריטבול ע"ש עוז צמח ז"ל. זהו מחזה מרהיב שאפילו רק עבורו כדאי היה להתאמץ ולארגנו. משפחת צמח שומרים את בנם, עוז, בבית, במפעל הנצחה שנכנס ללוח הזמנים השנתי המקומי.
להמשך הכתבה מאתר mcity

חלוקת פרסים סטריטבול 2008 לזכר עוז צמח
 

הכתבה צולמה על ידי פורטל go443.
סטריטבול 2007
 
סטריטבול 2006

טורניר הסטריטבול הראשון לזכרו של עוז צמח

הנצחה ספורטיבית לעוז צמח ז"ל
נגה גולדפינגר, 25/10/2006

סמל ראשון עוז צמח בן 20 מרעות נהרג ב-12 באוגוסט במלחמת לבנון השנייה, לאחר שטיל נ"ט פגע בטנק שעליו פיקד. ביום חמישי ה-26 באוקטובר יתקיים ערב הנצחה פתוח לציבור הרחב לזכרו. למחרת, ב-27 באוקטובר, היום בו אמור היה עוז לחגוג את יום הולדתו ה-21, ייערך טורניר סטריט-בול (כדורסל רחוב) וקבוצת מכבי מכבים-רעות הביעה נכונות לאמץ בעתיד את שמו של עוז.
אירועי ההנצחה נעשים בשיתוף פעולה מלא בין בני-משפחת צמח לעירייה. ערב ההנצחה יתקיים באולם הספורט של מפעל הפיס ברעות ולוח הזמנים המשוער כולל התכנסות בשעה 20:00 –19:30 ולאחר מכן ערב של שיח חברים, הופעת אמנים, סרט ושיר לזכרו. באירוע ייערך "שיח-לוחמים" בהשתתפות מפקדיו של עוז.
למחרת, יתקיים טורניר הסטריט-בול במגרשי הכדורסל ברחבת בית-הספר התיכון מכבים-רעות. הקבוצות תחולקנה לפי גילאי הנרשמים לטורניר וקהל היעד הוא מכיתה ד' ועד למשתתפים בוגרים מגיל 37 ומעלה. למעוניינים - ההרשמה תתקיים במתנ"ס או באגודות הספורט השונות. לוח הזמנים הצפוי: התכנסות והתארגנות בשעה 12:30, אחר כך טורנירים לפי קבוצות גיל ובסוף טקס חלוקת גביעים.

פרסום ראשון על הטורניר מאתר Mnews
טורניר סטריטבול לזכר עוז צמח, 2006
דברים שכתב חיים צמח לאחר טורניר הסטריטבול הראשון ב- 2006
 
ככה עושים ספורט עממי

מפעל ספורטיבי חדש נחנך ביום שישי האחרון במודיעין-מכבים-רעות: טורניר הסטריט-בול הראשון לזכרו של עוז צמח ז"ל שנהרג בלבנון. מאות כדורסלנים בכל הגילאים בלמעלה מחמישים קבוצות שיחקו, הפסידו ונצחו. בלי שופטים ובלי סדרנים.
מנחם בנטוב 29/10/2006

קבוצת גדוד 53 ומשפחת צמח. טורניר סטריטבול עש עוז צמח (צילום: מנחם בנטוב)


פרסומתסטריטבול. גם בנים נגד בנות (צילום: מנחם בנטוב)מי שהקשיב לשמות שהוקראו ברמקולים ביום שישי האחרון במערכת הכריזה בתיכון ברעות השתכנע ללא צל של ספק, שמשהו השתבש במוחם של מארגני הארוע: שמות כמו "קולגייט נגד "סטריט מן" או "רומן תימני" ישחקו נגד "השבדים" ועוד מיני שמות חסרי משמעות לכאורה, שהוקראו במהלך כארבע שעות רצופות.

טורניר סטריט-בול (STREETBALL) בכדורסל נערך ביום שישי אחר הצהריים במגרשי הכדורסל של תיכון מכבים-רעות. הטורניר נערך לזכרו של עוז צמח ז"ל שנפל בלבנון. יום הטורניר (ו') היה גם יום הולדתו ה-21 של עוז ז"ל. למי שמחפש סמליות:הקבוצה הבוגרת המנצחת היו חבריו מגדוד 53.

למעלה מ-250 כדורסלנים שהתאגדו ב-53 קבוצות המחולקות עפ"י גילאים, ניהלו משחקוני כדורסל קצרים. כל קבוצה בחרה לעצמה שם בו נרשמה לתחרויות. חלק מהשמות היו בהחלט מוזרים ורק בעליהן הבינו מדוע. המשחקים התנהלו על חצי מגרש כאשר בכל קבוצה משחקים עד ארבעה שחקנים (שלושה משחקים ומחליף). המשחקים התנהלו עפ"י חוקי הסטריט-בול הבינלאומיים ובהם איסור זריקה לסל של כדורים חוזרים, היעדרותם של שופטים במשחקונים השונים ומשחקים של קבוצות בנות נגד בנים.

אירגון התחרויות בוצע על ידי מאמני הכדורסל שמעון רודריגז וטל וואודהוזן בתמיכת מתנ"ס מודיעין וארגון מכבי. במהלך התחרויות והטכס אחר כך, נכח יו"ר איגוד הכדורסל הישראלי, ירמי אולמרט.

בטכס הסיום עלתה קבוצת הנערים הלאומית של מכבי מכבים רעות למגרש ובטכס החלפת חולצות קצר החליפה הקבוצה את שמה ומעתה היא תיקרא מכבי "עוז". בין נושאי הדברים היה גם חיים צמח, אביו של עוז, ובדבריו הקצרים הוא שיבח את המפעל הספורטיבי הזה וציין כי מדובר במחווה שחיממה את ליבו באופן מיוחד, תוך כדי הסתובבות בין הקבוצות המשחקות.

הקבוצות המנצחות במשחקי הגמר: גילאי ד': קבוצת סטריט-מן (נגד וינרים) , גילאי ה':קבוצת גוגו (נגד חניאל), גילאי ו':קבוצת נמרוד לוי (נגד טייגרס בול), גילאי ז': קבוצת שפנים בע"מ (נגד הטובים 2), גילאי ח': קבוצת איסט (נגד MPLS). נערים: קבוצת מיכאל צור (נגד רומן תימני), נוער:קבוצת שושנים (נגד שבדים), בוגרים: קבוצת נציגי גדוד שריון 53 (נגד שיטאי), גדוד הטנקים בו לחם ונהרג עוז ז"ל.


טורניר הסטריטבול עש עוז צמח זל
התחרות נערכה ביום ההולדת של עוז צמח ז"ל ב-27 אוקטובר 2006
טורניר סטריטבול בית הספר מרחבים לזכר עוז צמח ב- 2007 סטריטבול מרחביה לזכר עוז צמח שנת 2007

מבקרים:
Azimuth2go-Site2goal קידום עסקים באינטרנט  בניית אתר אינטרנט | עיצוב לאינטרנטקידום אתרי אינטרנט